0
0

آموزش حل مشکل تایپ فارسی در فتوشاپ

340 بازدید

شاید شما هم در زمان تایپ فارسی در فتوشاپ با مشکل جدا جدا نوشتن حروف و بهم ریختگی متن برخورد کرده باشید و بخاطر همین  در این صفحه هستید توجه داشته باشید این آموزش در تمام ورژن های فتوشاپ قابل اعمال است با ما همراه باشید با آموزش جدا جدا نوشتن حروف فارسی در فتوشاپ.

حل مشکل جدا جدا نوشتن در فتوشاپ

برای حل مشکل جدا نوشتن در فتوشاپ ابتدا برنامه فتوشاپ را باز کنید و سپس از منوی Edit بر روی Preferences  بروید و گزینه Type را انتخاب کنید.


در ادامه صفحه جدید برای شما باز می شود در قسمت  Choose Text Engine Options باید گزینه Middle Eastern and South Asian را انتخاب کنید و بر روی OK کلیک کنید تا تغییرات اعمال شود.


توجه : اگر گزینه Middle Eastern and South Asian را پیدا نکردید به دنبال گزینه World-Ready Layout باشید.

در ادامه برنامه فتوشاپ را ببندید و مجدد باز کنید و تست کنید چنانچه مشکل شما حل نشد نگران نباشید و تنظیمات زیر را انجام دهید.

آموزش فعال کردن middle eastern features

یکی دیگر از دلایل شکسته نوشتن حروف فارسی و جدا جدا نوشتن حروف در فتوشاپ غیر فعال بودن گزینه Middle Eastern features است برای فعال کردن طبق آموزش زیر موارد را اعمال کنید.

1- ابتدا به منو type بروید و سپس بر روی گزینه Language Options کلیک کنید در ادامه گزینه Middle Eastern features را فعال کنید. درضمن شما باید یک لایه را برای تغییرات انتخاب کرده باشید.

در انتها یک بار مجدد برنامه فتوشاپ را ببندید و مجددا باید کنید و همانطور که می بینید مشکل جدا جدا نویسی حروف فارسی در فتوشاپ حل شده است امیدوارم از این آموزش لذت برده باشید. 🙂

آیا این مطلب را می پسندید؟
https://lo30.ir/?p=2433
اشتراک گذاری:
برچسب ها:
امیرحسین آزادی پور
سلام دوستان عزیزم امیرحسین آزادی پور هستم مدیر وب سایت لوسی عاشق طراحی سایت و تولید محتوا همیشه دوست داشتم یک وب سایت آموزشی داشته باشم چون خودم خود آموز بودم و از طریق آموزش های اینترنتی به این مراحل رسیدم.
مطالب بیشتر

نظرات

0 نظر در مورد آموزش حل مشکل تایپ فارسی در فتوشاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.