لوسی
هدف ما دسترسی آسان شما به محتوا های مورد نیاز شماست . برای همین لوسی را طراحی کردیم.
نیم بها

نحوه استفاده از برنامه موزیک‌یاب Shazam در حالت آفلاین

Shazam

0 4,777

حالت آفلاین برنامه ی موزیک یاب شازم روش استفاده بسیار آسان است . ما به شما سرچ آفلاین شازم را آموزش میدهیم . برنامه ی shazam برنامه ی موزیک یاب است که جز برترین برنامه در میان هم رده های خود است. اگر موسیقی دلپذیری به گوشتان خورد و برای اطلاع از نام اثر یا خواننده‌ی آن کنجکاو شدید می‌توانید از سرویس‌ها و اپلیکیشن‌های موزیک‌ یاب کمک بگیرد. اما اگر به اینترنت دسترسی نداشته باشید چطور؟ خبر خوب این است که برای این منظور امکان استفاده از اپلیکیشن موزیک‌ یاب Shazam در حالت آفلاین نیز وجود دارد.

موزیک یاب آفلاین شازم
موزیک یاب آفلاین شازم

اپلیکیشن موزیک‌ یاب Shazam (شازم) با گذشت چند ثانیه از پخش شدن آهنگ یا حتی فیلم و برنامه‌های تلویزیونی اطلاعاتی کاملی از آن‌ها را به نمایش می‌گذارد. در گذشته استفاده از این برنامه کاربردی مستلزم اتصال به اینترنت بود اما اخیراً ورژنی از آن انتشار یافته که در حالت آفلاین نیز با ساز و کاری مشابه قادر به شناسایی آهنگ است.

برای استفاده از Shazam در حالت آفلاین هنگامی که موزیکی در حال پخش است اپلیکیشن را اجرا کرده و همانند حالت آنلاین روی دکمه آبی رنگ Shazam ضربه بزنید.

برای دانلود برنامه ی شازم کلیک کنید

پس از گذشت چند ثانیه پیغامی به نمایش در می‌آید مبنی بر اینکه به محض اتصال دستگاه به اینترنت، اطلاعات مدنظر به نمایش در خواهند آمد. بنابراین با خیال راحت از اینکه آهنگ مربوطه در سرورهای اپلیکیشن ذخیره شده می‌توانید پس از دسترسی به اینترنت وارد پوشه My Shazam شده و از نام خواننده، نام آهنگ و متن ترانه‌ی آن اطلاع حاصل نمایید.

روش استفاده آفلاین برنامه ی شازم
روش استفاده آفلاین برنامه ی شازم

لازم به ذکر است که حدود یک هفته پیش کمپانی اپل این اپلیکیشن بسیار پرطرفدار را به مبلغ 400 میلیون دلار خریداری کرد. البته فعلاً روند اداری انتقال مالکیت در حال انجام است اما با انجام این معامله بسیاری از کاربران در بیم و امید آینده‌ای که اپل برای Shazam ترسیم کرده به سر می‌برند. اینکه از این پس Shazam دستخوش چه تغییراتی خواهد شد و آیا این تحولات به کام کاربران خواهند بود یا خیر هنوز مشخص نیست.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.