۷ کشته و ۲۸ مجروح در واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم و تحقیقات

واژگونی اتوبوس هفت نفر را به کام مرگ کشاند

0 78

رئیس اورژانس تهران از واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران خبر داد و گفت:متأسفانه در این حادثه ۷ نفر جان باختند و ۲۸ نفر مجروح شدند.واژگونی اتوبوس

واژگونی اتوبوس
دکتر پیمان صابریان در گفتگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد:حوالی ساعت ١٢امروز واژگونی یک اتوبوس حامل دانشجویان در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران واقع در سیمون بولیوار به سازمان اورژانس اعلام شد که در پی آن یک بالگرد اورژانس،۱۵ دستگاه آمبولانس ۲ دستگاه اتوبوس، ۲ دستگاه موتورلانس به محل حادثه اعزام شدند.
رئیس مرکز اورژانس تهران گفت:متاسفانه در این حادثه ۷ نفر جان باختند و ۲۸ نفر مجروح شدند که پس از اقدامات اولیه توسط تکنسین های اورژانس به نزدیکترین مرکز درمانی انتقال یافتند.
وی افزود:این حادثه تا کنون بیش از ٣٠ مصدوم داشته است.

7 کشته و 28 مجروح در واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم و تحقیقات
7 کشته و ۲۸ مجروح در واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم و تحقیقات

سید جلال ملکی نیز در این باره گفت:در ساعت ۱۲ و ۲۲ امروز حادثه واژگونی یک دستگاه اتوبوس در انتهای سیمون بولیوار به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن، ستاد فرماندهی آتش نشانان چهار ایستگاه را به محل حادثه که در یک مجتمع آموزشی قرار داشت اعزام کرد.
وی با اشاره به حضور عوامل آتش نشانی در محل سقوط اتوبوس که ۳۰ سرنشین داشت، ادامه داد:پس از حضور آتش نشانان تعدادی از آنان از داخل کابین خارج شده بودند و هم اکنون عملیات نجات این افراد ادامه دارد.

7 کشته و 28 مجروح در واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم و تحقیقات
7 کشته و ۲۸ مجروح در واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم و تحقیقات

ملکی با بیان اینکه تعداد زیادی از سرنشینان این اتوبوس مصدوم شدند، گفت:عوامل امدادی در محل حضور داشته و تعداد قطعی مصدومان اعلام خواهد شد.
100%
رتبه
  • واژگونی اتوبوس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code