لوسی
هدف ما دسترسی آسان شما به محتوا های مورد نیاز شماست . برای همین لوسی را طراحی کردیم.

مجموعه آثار هنری «جرج مایکل» به حراج گذاشته می‌شود

0 1,341

مجموعه آثار هنری خواننده فقید بریتانیایی برای اهدا به خیریه به حراج گذاشته خواهند شد.

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، بیش از ۱۷۰ اثر هنری از مجموعه شخصی آثار هنری جرج مایکل از جمعه به صورت آنلاین برای حمایت مالی از خیریه‌ها و افراد نیازمند به فروش خواهند رسید.

این مجموعه شامل آثاری از اعضای برجسته جنبش هنرمندان جوان بریتانیایی همانند دیمن هرست (هنرمند و مجموعه‌دار انگلیسی)، تریسی امین، سارا لوکاس و مایکل کریک مارتین است که در سال ۱۹۹۰ به علت مهارت و خلاقیت خود به شهرت و برجستگی رسیدند.

در بین موارد فروش این حراجی آنلاین که تا تاریخ ۱۴ مارچ برقرار است، آثار «فرمالدهید» از هرست و آثار نئون و گلدوزی از اِمین دیده می‌شود.

آثار این مجموعه علاوه بر اینکه به صورت آنلاین برای علاقه‌مندان قابل رؤیت خواهد بود، هفته دیگر در حراجیکریستیز برای عموم به نمایش گذاشته خواهند شد. قیمت تخمین زده شده برای این آثار از ۵۲۲ دلار (۴۰۰ پوند) تا ۱.۹۶ میلیون دلار (۱.۵ پوند) است.

جرج مایکل (خواننده، ترانه‌سرا و آهنگساز مشهور انگلیسی) در تاریخ ۲۵ ژوئن سال ۱۹۶۳ به‌دنیا آمد و در ۲۵ دسامبر ۲۰۱۶ در سن ۵۳ سالگی در گذشت. مایکل در دههٔ ۱۹۸۰ میلادی به عنوان عضو گروه دو نفرهٔ «وام!» با آهنگ‌هایی همچون آخرین کریسمس به شهرت رسید و از سال ۱۹۸۶ به طور انفرادی فعالیت کرد.

منبع خبرگزاری ایسنا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.