لوسی
هدف ما دسترسی آسان شما به محتوا های مورد نیاز شماست . برای همین لوسی را طراحی کردیم.
نیم بها

تلاش سپاه برای اسکان و تخلیه آب از مناطق سیل‌زده

فرمانده کل سپاه در بازدید از مناطق سیل‌زده گلستان:

0 3,690

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، سرلشگر محمدعلی جعفری ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: هنوز کارهای زیادی باید انجام بگیرد متاسفانه رودخانه گرگانرود چندسالی لایروبی نشده و همین مسئله باعث کندی خروج آب شده است.

وی با بیان اینکه گرگانرود باید 200 الی 300 متر لایروبی شود، تصریح کرد: بیل مکانیکی در منطقه مستقر شده تا سرعت خروج آب افزایش پیدا کند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امکانات لازم برای مناطق سیل‌زده ارسال شده است، افزود: بعید به نظر می‌رسد که ظرف چند روز آینده تخلیه آب انجام شود باید لایروبی مسیر رودخانه از قبل صورت می‌گرفت در این چند روز تخلیه کامل آب از منطقه سیل زده امکان‌پذیر نیست اما همه تلاش خود را در این زمینه به کار خواهیم گرفت.

جعفری با بیان اینکه منطقه سیل زده و آب‌گرفتگی گسترده است، گفت: بازدید هوایی از منطقه داشتیم، منطقه وسیع است، آبگرفتگی هم با توجه به وسعت منطقه گسترده است.

وی امدادرسانی، اسکان و تخلیه آب از منطقه مسکونی را از اولویت‌های مهم سپاه دانست و ابراز کرد: باید بسیج دستگاه‌ها همراه با کار کارشناسی برای تخلیه آب از منطقه سیل زده انجام بگیرد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: باید لایروبی گرگانرود در درازمدت انجام می‌گرفت زیرا کارهای ضرب العجلی جواب نمی‌دهد.

به گزارش فارس، سرلشگر جعفری امروز به منظور بررسی نحوه امدادرسانی و امکانات مورد نیاز سیل زدگان همچنین برای کمک به زیرساختها و کمک به معیشت مردم وارد استان گلستان شده است.

منبع خبرگزاری فارس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.